Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Zodpovědná hra

Nastavení limitů

Hráči mohou nastavit denní, týdenní nebo měsíční limity na vklady, sázky a čas strávený hraním. Tyto limity pomáhají hráčům udržet kontrolu nad svými herními aktivitami.

Realitní kontrola

Hráči mohou nastavit pravidelné upomínky, které je informují o čase stráveném hraním. Tato funkce jim pomůže lépe sledovat svůj čas a zabránit nadměrnému hraní.

Dobrovolné vyloučení

Hráči, kteří pociťují problémy s kontrolou svého hraní, mají možnost dobrovolného vyloučení z hry na určitou dobu nebo na neurčito. Během této doby nebudou mít přístup ke svému hernímu účtu.

Informace o odpovědném hraní

Naši webové stránky poskytující informace o odpovědném hrani zahrnujíc rady a doporučení ohledně toho, jak hrát zodpovědně. Informace obsahuj i kontakty na organizace poskytujíc pomoc hráče s problémy se hazardem.

Test sebehodnocení

Hráče maj dostup k testu sebe hodnoceni pomahaji jim zhodnotit, jestli pociťuj problema s hazardnim hrani. Test obsahuje otázky ohledně hernich návyk a jejich dopadu na osobní život hráče.

Klientsk podpora

Naše klientske podpora je dostupna 24/7 a je školena v oblasti odpovídajcho hran. Hráče maji moznost kontaktovat nai podporu kdykoliv s dotazy či žádostmi o pomoc.
Nabízíme kontakty na organizace a poradny specializující se na pomoc s problémy související s hazardními hrami. Mezi tyto organizace patří například Gamblers Anonymous, GamCare a další lokální podpůrné služby.

Ochrana Nezletilých

Zajišťujeme, že hráči v Tipsport Casinu musí prokázat svůj věk platným dokladem totožnosti při registraci. Dětem mladším 18 let není povolen přístup k herním službám.

Vzdělání Rodičů

Na našich webových stránkách naleznete informace pro rodiče o tom, jak ochránit své děti před hazardními hrami. Doporučujeme používání softwaru pro kontrolu internetového přístupu a nastavení rodičovských zámků.

Certifikace a Kontroly

Naše hry jsou pravidelně testovány a certifikovány nezávislými auditory, aby byla zajištěna jejich férovost a náhodnost.

Jasné Podmínky

Všechny bonusy a promoakce jsou prezentovány s jasnými podmínkami. Hráči mají snadný přístup k podrobným pravidlům těchto nabídek přímou cestou na našich webových stránkách.
Zodpovědné Marketingové Postupy

Cílená Reklama

Naše marketingové kampaně jsou zaměřeny pouze na osoby starší 18 let. Nepoužíváme praktiky marketingu směřované ke zranitelným nebo nezletilým osobám.
Pravdivé Informace
Veškerá reklama obsahuje pravdivé informace o produktech a službách. Nepoužíváme zavádějící tvrzení k lákání hráčů.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS