Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Big Bass Splash

Hrát
Design a Vzhled Big Bass Splash v Tipsport Casino Cz je pokračováním oblíbeného automatu Big Bass Bonanza, avšak s vylepšenou grafikou a novými prvky. Hráči se opět vracejí ke rybářskému dobrodružství s ještě realističtější animacemi a detailnějším designem. Grafika obsahuje různé rybářské prvky jako pruty, ryby a lodě, což posiluje autentičnost celkového domu hry.

Automaty a Funkce Big Bass Splash má 5 válců a 15 výherních linií. Hráči mohou vsadit různé částky a těšit se na nespočet vzrušujících funkcí:

  • Wild symbol: Tyto symboly nahrazují ostatní symboly na válcích a pomoci tvořit vítězné kombinace. Wild symboly se objevují často, což zvyšuje šance na úspěch.
  • Scatter symbol: Tyto symboly spouštěj bonusová kola a další funkce. Scatter symboly jsou klíče k aktivaci bezplatných otočení a jiných bonusových možnostem.

Bonusy

Big Bass Splash nabízí několik přídavných vlastností, které obsahují:

  • Otočení zdarma: Hráči mohou získat otočení zdarma tím, že shromažďují scatter symboly. Během těchto otočení mohou hráči získat další multiplikátory, což zvyšuje jejich šance na velké výhry.
  • Speciální kola: Tato kola jsou spuštěna speciálními symboly a mohou přinést hráčům velké výhry. Během speciálních kol mohou hráči získat dodatečné ceny a další otočení zdarma.
  • Nové bonusové funkce: Big Bass Splash uvádí nové bonusové prvky, které zlepšují šance hráčů na výhru. Tyto prvky obsahují například bonusové rybářské kolo, kde hráči mohou obdržet extra ceny.

Nevýhody

Možnou nevýhodou Big Bass Splash je to, že pro některé hráče nemusí být rybářské téma dostatečně atraktivní. Kromě toho novinky mohou být pro určité hráče překomplikované. Hra taky může být pro některých diváků přehlednější pokud maj preferenci pro složitosti automat s více funkcemi.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS